RUGAO JIAOSI HOME TEKSTİL CO., LTD

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Rugao Jiaosi Home Textile co., ltd

Ben sohbet şimdi

Rugao Jiaosi Home Textile co., ltd

1 2 3 4
Rugao Jiaosi Home Textile co., ltd Rugao Jiaosi Home Textile co., ltd Rugao Jiaosi Home Textile co., ltd Rugao Jiaosi Home Textile co., ltd
Ana sayfa 3 4 5

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : HAPTEX
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 1500000-200,0000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 80% - 90%
Rugao Jiaosi Ev Tekstili Co, Ltd, imalat, satış ve bir bütün olarak satış sonrası servis, profesyonel ürünlerle uğraşmaktadır. İşte Çin İş Dünyası'ndaki belli başlı marka üreticilerinden oluşan bir koleksiyon. Sadece yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Üreticileri yüksek kaliteli profesyonel teknisyenler ve gelişmiş modern üretim ekipmanları var. Tüm ürünler uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında farklı pazarlarda çokça takdir edilmektedir. Onların donanımlı tesisleri ve üretimin tüm aşamalarında mükemmel kalite kontrolü, toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemize olanak tanır.

Kaliteli ürünlerimiz ve seçkin müşteri hizmetlerimiz sonucunda, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Okyanusya ve Batı Avrupa'ya ulaşan küresel bir satış ağı elde ettiler. Platform, yeni aşamalı Çin ürünleri işletmelerinde daha iyi adapte edilmiş ve kök salmış olacak. güzelleşmek. Eğer ihtiyacınız varsa, lütfen ürün sayfasındaki "Şimdi Başvurun" butonuna ya da doğrudan ürün üreticilerine başvurun.İşlemcilerin satışları mümkün olan en kısa sürede e-postanıza cevap verecektir.

İletişim bilgileri
Rugao Jiaosi Home Textile co., ltd

Tel: 86-513-6816-1580

Faks: 86-513-6816-1116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)